صدای روز | بانوی ماندگار فروغ فرخزاد

ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم

همه چیز در از پیش است|س.ع|

6 راه ساده برای استفاده از زمان قرنطینه خانگی

Sending
User Review
5 (2 votes)

6 راه ساده برای استفاده از زمان قرنطینه خانگی

از آن‌جا که همه ما با این واقعیت روبرو هستیم؛ که به دلیل همه گیر شدن ابتلا به بیماری کروناویروس نمی‌توانیم به محل کار، مدرسه و تفریحات خارج از منزل بپردازیم؛ می‌توانیم از وقت خود در خانه و به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم. در این زمان شما می‌توانید انتخاب کنید که به دلیل شرایط به وجود آمده منزوی و افسرده شوید و یا این که از زمان خود استفاده‌ی مناسب کنید و کارهایی که آرزو داشته‌اید برای انجام دادن‌شان زمان داشته باشید را انجام دهید.
در این بحران می‌توانیم همه‌ی کارهای عقب افتاده‌ای را که قبلا فرصت انجام دادن آن‌ها را به دلیل مشغله‌های فراوان نداشتید را؛ انجام دهید. همچنین وقت بیشتری را با خانواده بگذرانید. سعی کنید مدیریت داشته باشید و از تایم خود به بهترین نحو در جهت ارتقا مهارت‌های خود و حتی استراحت از محیط بیرون و کار و مشغله‌های تکراری‌ای که هر روز در محیط بیرون وجود داشت، استفاده کنید. ماندن در خانه از جهاتی بسیار عالی است چرا که نیاز نیست فرزندانمان را به فوتبال، مدرسه یا مسابقات ببریم و یا برای کارهای غیر ضروری بیرون برویم. بنابراین فرصتی برای استفاده از این زمان برای خلاقیت و بهره وری وجود دارد.
در اینجا 6 روش وجود دارد که می‌توانید برای زمانی که در خانه هستید و نمی‌توانید به طور عادی معاشرت کنید؛ استفاده کنید:
  1. معاشرت مجازی:

با افرادی که نمی‌توانید در حال حاضر معاشرت داشته باشید به صورت مجازی در ارتباط باشید و در منزل خود از ارتباط با یکدیگر لذت ببرید. می‌توانید از برنامه هایی همچون Skype یا Zoom استفاده کنید و دوره همی‌های چند نفره داشته باشید.
  1. در وبینارها و دوره‌های آنلاین شرکت کنید:

 ممکن است در جست و جوی منبع خوب و معتبری برای دوره‌های آنلاین باشید پس دست به کار شوید این بهترین زمان است برای دوره‌هایی که نمی‌توانستید به دلایل مختلف شرکت کنید؛ حالا در منزل و به صورت آنلاین شرکت کنید و لذت ببرید. برای مثال، سامانه‌ی ای دی یو فینیور که اولین و معتبرترین سامانه‌ی آموزش آنلاین برای فارسی زبانان تمامی دنیاست، دوره‌های تخصصی زیادی را در بخش‌های متفاوت از هنر و ورزش و….. برای دانش افزایی شما عزیزان طراحی کرده است. شما می‌توانید از این زمان در خانه برای افزایش دانش و مهارت‌های خود استفاده کنید.
  1. کارهای هنری انجام دهید:

از نقاشی گرفته تا بافندگی، کارهای هنری را که خیلی وقت بود به دنبال فصتی برای انجام آن‌ها بوده‌اید را اجرا کنید و لذت ببرید. این بهترین فرصت است.
  1. وبلاگ بنویسید:

 در مورد تجارب خود در زمینه‌ی تخصصیتان بنویسید. می‌توانید آن را به صورت رایگان در بسیاری از سیستم عامل‌های مجازی منتشر کنید. حتماً آن را در ورد در رایانه خود بنویسید و آن را برای خودتان نیز حفظ کنید.
  1. دستور پخت غذاها و دسرهای جدید را امتحان کنید:

  اکنون کمی زمان بیشتری برای امتحان کردن دستور العمل‌های جدید دارید. حتی می‌توانید چند دستور العمل بخوانید و از هر یک ایده بگیرید و بعد خلاقانه آشپزی کنید.
  1. کتاب بخوانید:

 یکی از بهترین کارهایی که می‌توان انجام داد؛ مطالعه کردن است. کتاب‌های بسیار خوبی برای مطالعه وجود دارد. این که بخواهید با یک رمان به یک داستان منتقل شوید، یا از طریق یک کتاب تاریخ یا زندگی نامه به زمان‌های دیگر بروید، یا با یک دیدگاه جدید در یک کتاب تجاری آشنا شوید؛ انتخاب شماست. می‌توانید به صورت آنلاین کتاب سفارش دهید یا از کتاب‌های آنلاین که به صورت پی‌دی‌اف و با قیمت کمتری موجود است استفاده کنید و از مطالعه کردن لذت ببرید.

6 راه ساده برای استفاده از زمان قرنطینه خانگی


سامانه آموزش و تدریس آنلاین فارسی زبانان edufinior | سامانه ثبت برند یکپارچه سازی و تبلیغات finior | نام اول خدمات ورزشی سامانه فروش و درآمدزایی murmur | سامانه هوشمند سلامتی پروویت provit | سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی ایران edts
6 راه ساده برای استفاده از زمان قرنطینه خانگی 6 راه ساده برای استفاده از زمان قرنطینه خانگی 6 راه ساده برای استفاده از زمان قرنطینه خانگی 6 راه ساده برای استفاده از زمان قرنطینه خانگی 6 راه ساده برای استفاده از زمان قرنطینه خانگی 6 راه ساده برای استفاده از زمان قرنطینه خانگی 6 راه ساده برای استفاده از زمان قرنطینه خانگی 6 راه ساده برای استفاده از زمان قرنطینه خانگی 6 راه ساده برای استفاده از زمان قرنطینه خانگی
نشر خبرهای شما : رایگان
ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم
اینجا مکان تبلیغات شماست : روزانه، هفتگی، ماهانه شامل هزینه | قابل مشاهده در تمام صفحات

Leave a Reply