صدای روز | بانوی ماندگار فروغ فرخزاد

ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم

همه چیز در از پیش است|س.ع|

فاجعه نارنجی

دوچرخه‌های بی دود ! چرخ خیانت

سالیانی است در کشورمان مجوز طرحی را |که اساسا در ایران انجام آن اشتباست| می‌گیرند که به اصطلاح طرح سلامتی و خدمت به من و شماست اما با اندکی سواد و فهم متوجه این اشتباهات عمدی می‌شویم چرا که هدف فقط تجارت و بیزینس‌های این گروه‌های مجری طرح‌هاست.

دوچرخه های با اسم بی دود در سطح شهر تهران : فاجعه ای نارنجی

تنها نقطه مثبت این دوچرخه ها رنگ نارنجی آن است ! چرا که در تعریفی نارنجی رنگی است که برای توصیف غروب خورشید و آتش به کار می رود و در واقع و در عمل نیز چنین است که این غروب خورشید سلامتی حتما اتفاق میافتد و آتش به جان ریه ها خواهد انداخت.

بررسی های اولیه ای که کردیم از خود دوچرخه مهمترین ایراد این دوچرخه ها غیر استاندارد بودن آنهاست. فاصله صندلی تا رکاب درست نیست قابلیت تنظیم هم نداره، مگه میشه طراحی به شیوه نادرست و توهین آمیز باشه بعد بگن هدف خدمته؟! چرا میگیم توهین آمیز چون قطعات طوری ساخته شدن که نشون میده نگران این بودن که در وهله اول فقط به فکر دزدیده نشدنش بودن ! اگه به فرض این فرض احمقانشون درست باشه این یکی از دلایلیه که میگیم انجام این طرح اساسا در ایران اشتباست

دومین مورد کجای این کشور جاده های مخصوص دوچرخه سواری هست اون هم در سطح شهر که این دوچرخه هارو به نمایش گذاشتند.

سوم اینکه کدوم عقلی و علمی میگه تا هوا سالم نیست و اینقد آلوده است بری داخلش رکاب بزنی ؟! اصلا این چه اشتباهات خطرناکیه که به خورد مردم دادن.

قرار نیست همه سواد و دانش و دقت این مبحثو داشته باشن اما همه ما مسئولیم و موظف به آگاهی رسوندن به حداقل اطرافیانمون تا نبینیم خانم یا اقای سوار این دوچرخه ها شده و داره رکاب میزنه . با توهم سلامتی

و در آخر اینکه آیا هر کسی که از دوچرخه استفاده میکنه: آموزش دیده که چطور دوچرخه باید تنظیم بشه، چطور باید رکاب بزنه، کجاها باید با دوچرخه حرکت کنه . .

نشر خبرهای شما : رایگان
ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم
اینجا مکان تبلیغات شماست : روزانه، هفتگی، ماهانه شامل هزینه | قابل مشاهده در تمام صفحات

One Response

  1. paria 2020-05-06

Leave a Reply