صدای روز | بانوی ماندگار فروغ فرخزاد

ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم

همه چیز در از پیش است|س.ع|

اولین سامانه هدفمند آموزش و ورزش در ایران به فینیور پیوست

ایی دی یو اسپرت به فینیور پیوست

قرارداد یکساله پیوستن edusports به FINIOR

در قراردادی یکساله فعالیت‌های اجرایی و سامانه ایی دی یو اسپرتس به کمپانی آموزشی فینیور پیوست. ایی دی یو اسپرتس اولین سامانه هدفمند آموزش و ورزش در ایران است که فعالیت‌های آموزشی تخصصی از مبتدی تا مربیگری را در سراسر کشور به انجام رسانیده است.

Sending
User Review
0 (0 votes)

اولین سامانه هدفمند آموزش و ورزش در ایران به فینیور پیوست.

طی عقد قرارداد، فعالیت‌های رسانه‌ای ایی دی یو اسپرتس به کمپانی فینیور منتقل شد. این سامانه که اولین سامانه هدفمند آموزش و ورزش در ایران است فعالیت خود را در زمینه آموزش و ورزش از مبتدی تا مربیگری برای آموزش علوم مختلف ورزشی و قهرمانی و مربیگری شروع نمود و با برگزاری دوره‌های آموزشی فراوان در سراسر کشور به صورت خصوصی و عمومی توانست گامی مهم در پرورش افراد توانمند علمی و عملی بردارد.
صاحب امتیاز این سامانه استاد سجاد عارفی‌نیا که از محققین و نویسندگان برجسته ورزشی است و در سوابق خود فعالیت‌های درخشانی چون اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت در ایران، اولین رئیس کمیته پژوهش انجمن آمادگی جسمانی در ایران، مربی بدنساز تیم ملی کیوکوشین کاراته تزوکا و .. را دارد، ذکر نمود که زین پس فعالیت‌های آموزشی بیشمار خود را همچنین در آکادمی آنلاین فینیور ارائه خواهد داد تا علاقمندان فارسی زبان که امکان شرکت در کلاسهای عملی و حضوری را ندارند بتوانند با بهترین خدمات آموزشی تمامی مبانی علمی و عملی و همچنین تجربیات اجرایی لازم و ضروری در ورزش را فرا گیرند.
ایشان همچنین چارچوب همراهی سامانه هدفمند آموزش و ورزش edusports را با کمپانی فینیور علم محور و متکی به توانایی‌های خلاقانه و ایده محور دانست و اشاره داشت که تمام اعضا و افراد شرکت کننده در دوره‌های آموزشی ایی دی یو اسپرت خواهند توانست به عنوان مدرس و مربی در آکادمی آنلاین فینیور به تدریس و آموزش بپردازند.
سامانه هدفمند آموزش و ورزش

سامانه هدفمند آموزش و ورزش


سامانه آموزش و تدریس آنلاین فارسی زبانان edufinior | سامانه ثبت برند یکپارچه سازی و تبلیغات finior | نام اول خدمات ورزشی سامانه فروش و درآمدزایی murmur | سامانه هوشمند سلامتی پروویت provit | سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی ایران edts
نشر خبرهای شما : رایگان
ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم
اینجا مکان تبلیغات شماست : روزانه، هفتگی، ماهانه شامل هزینه | قابل مشاهده در تمام صفحات

Leave a Reply