صدای روز | بانوی ماندگار فروغ فرخزاد

ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم

همه چیز در از پیش است|س.ع|

درک مفهوم زمان

اینکه چی رو چطور ببینیم خیلی مهمه. غالبا از پایین، بالا رو دیدن با توهم ذهنی همراهه و از بالا، پایین رو دیدن با توحش ذهنی. برای درست دیدن باید برابر بود |س.ع|

شاید بتوان گفت تنها قرار داد واقعی که باید برای آن برنامه داشت زمان است. زمان تعیین کننده بودنِ من و توست. در این زمان من هستم و تو نیز، شاید در زمانی دگر نه من باشم و نه تو. برای درک بهتر زمان باید از خود فاصله گرفت و اطراف را دید. بزرگ شدن کودکان، زیاد شدن ماشین‌های شهر، کم شدن هیجان، سخت شدن زندگی، کند شدن حرکت همه و همه نشان از تاثیر زمان است.
برای کنترل زمان چه باید کرد؟ اولین شرط اساسی هر چیزی پذیرش آن است. زندگی مسابقه نیست یک سفر است که در هر قدمش ترنم خوش لحظه‌ها جاری است. زمان باید درک شود و در این درک باید علاوه بر رشد شخصی، برنامه درست برای پیشبرد اهداف داشت که با تغییرات زمان و مطابق آن رشد کنیم.
سامانه آموزش آنلاین فینیور با درک دقیق این مفهوم، برنامه ریزی دست و دقیقی را برای پاس داشت این ارزش مهم در نظر گرفته است. تمامی دوره‌ها به صورت کامل و جامع با هدف ارزش گذاری به مخاطب طرح ریزی شده است. گام اول اثبات توانایی‌هاست و گام‌های بعدی همراهی شما. خلاقیت بصری و زیبایی‌های اجرای همه در حد اعلا در نظر گرفته شده است تا شما در مفهوم درک زمان احساس خوش آیندی از پروسه آموزش داشته باشید.
اصل اساسی ما لذت از زمان است. لذت به منزله حس خوب. مجموع حس‌های خوب زمانی ماندگار است که در لحظه چیزی مهم برای یادگیری و بهبود نسبت به پیش داشته باشیم. ساختار مفهوم خوشبختی نیز از این اجماع حاصل شده است چرا که خوشبختی یعنی حرکت با حداکثر توان فیزیکی و روانی. این امکان زمانی مهیا است که زمان این قرار داد حتمی را در نظر داشت و برای آن برنامه ریزی درست انجام داد.
مجموعه مفاهیم آموزشی که در فینیور ارائه می‌شود در مرحله اول جهت بهبود حس رضایت و خوشبختی و در مرحله دوم فراگیر کردن فرهنگ درست زندگی است. و این امکان میسر نیست جز با همراهی تمامی شما به عنوان بخشی از این مجموعه بزرگ برای انجام رسالتی انسانی در پیشبرد کمک به هم نوع.

%D9%81%DB%8C%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B1 %D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF

در خبرگزاری فردی تمامی مدرسین معرفی خواهند شد | خبرگزاری فردی
در سامانه ثبت برند و معرفی برترین‌ها، هر مدرس و آموزشگاه و ساختار آن معرفی خواهد شد | ثبت برند
در اولین سامانه خدمات ورزشی به زبان فارسی هر فرد امکان فروش و درامدزایی محصول را خواهد داشت | مورمور
نشر خبرهای شما : رایگان
ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم
اینجا مکان تبلیغات شماست : روزانه، هفتگی، ماهانه شامل هزینه | قابل مشاهده در تمام صفحات

Leave a Reply