صدای روز | بانوی ماندگار فروغ فرخزاد

ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم

همه چیز در از پیش است|س.ع|

تمام آنچه که باید درباره تی آر ایکس TRX بدانیم

تی آر اکس بندی است که در دو طرف آن دستگیره قرار گرفته است این وسیله ورزشی با تبلیغات کمپانی های سازنده آن توجه بسیاری از افراد را خصوصا در جهان سوم بخود جلب نمود:
تاریخچه و تبلیغات
اینکه شروع تمرینات اسلینگ که مقدمه ساخت و طراحی ابزار جدید است از کجا میباشد را میتوانید در این قسمت به طور کامل فرا بگیرید اما در دنیای تبلیغات باید بدانیم کمپانی های سازنده برای اثر گذاری و فروش بیشترِ وسایل خود تاریخچه های متفاوتی را بیان میکنند که به نظر میرسد جز تبلیغات حرفه ای و طراحی شده نباید به آن توجه کرد. در واقع ایده اولیه ساخت چنین وسیله ای به سالیان قبل میرسد بعد از آن گروه های مختلف با تغییرات جزئی در ظاهر و تا حدودی محدود یا اضافه کردن کاربرد آن اسامی مختلفی با تبلیغلت مختلف بر آن نهادند.
در تبلیغات عجیب غریب بسیاری اهداف مختلف چون بهبود قدرت، استقامت، تعادل، انعطاف پذیری، سرعت و غیره بیان می شود در صورتی که باید بدانیم این فاکتورهای آمادگی جسمانی هر کدام با روشهای متفاوتی قابل بهبود هستند و از هر نوع ابزاری میتوان استفاده نمود اما آنچه که مهم است بهبود کارا و اثر بخش و وابسته به هدف است که باید با حداقل آسیب انجام شود. پس هر گاه در تبلیغات مختلف اشاره ای به بهبود این فاکتورها شده بود دقت نمایید که چیزی جز بزرگ نمایی نیست.
تی آر اکس وسیله ای قابل حمل و نصب در مکانهای مختلف است و میتواند تا حدودی انگیزش تمرینی مناسبی برای فرد ایجاد کند اما آنچه که مهم است فهم اصول اساسی هر حرکت و دلیل اجرای یکسری از تمرینات با این وسیله است که قطعا تنها منبع معتبر برای یادگیری صحیح و علمی حرکات با تی آر اکس اولین و کاملترین کتاب TRX در ایران است که تمام قواعد اجرایی و نحوه تنظیم بند و امکانات لازم به طور کامل به صورت تصویری و علمی با زبان ساده شرح داده شده است.
در بسیاری از تبلیغات ساخت و تولید و ابداع این وسیله را به نیروی دریای نسبت داده اند و اشاره شده است که جنس بند بکار رفته از بند چتر بازی است که در واقع این نیز فقط تبلیغاتی است برای اثر گذاری در فروشِ بیشتر. بنابراین هر نوع بندی قبل از استفاده باید از نظر میزان محکم بودن و کیفیت به طور کامل بررسی شود تا با اطمینان کامل به اجرای هر نوع حرکتی پر داخت.
هدف اصلی تمرینات نامتوازن اثر گذاری عضلات مرکزی بدن است که با اهداف و شیوه های مختلف انجام میشود. بنابراین قبل از انجام هر گونه تمرینی با این وسیله تمرینی باید دانش کافی در مورد این عضلات را کسب نمود تا بتوان حرکات را درست و استاندارد و با هدف انجام داد.
با دانش صحیح و فهم شیوه های تمرینی موثر میتوان برای بیشتر افراد در سنین مختلف از مبتدی تا ورزشکار حرفه ای اهداف مختلفی را پیش برد. در بخش پیدایش تمرینات اسلینگ به مزیت بکار گیری این روش در پروسه درمان فیزیکی و فیزیوتراپی پی خواهید برد.
در انتها باید یاد آور شویم بسیاری از گفته های تبلیغی هیچ ارتباطی با این وسیله تمرینی ندارد و باید به صورت علمی با مزایا و معایب یک وسیله تمرینی آشنا شویم سپس از آن بهترین بهره را ببریم.
برای آموزش تمامی مبانی علمی و عملی این سیستم تمرینی جذاب از مبتدی تا مربیگری به صورت کاملا حرفه ای پکیجی تصویری که در نوع خود در دنیا بی نظیر است به آسانی در دسترس شما قرار داده ایم و در هر گام به شما خواهیم آموخت که علاوه بر کاهش هزینه های خود مراحل یادگیری و بکارگیری این سیستم تمرینی را به صورت کامل، جامع و حرفه ای پیش ببرید.
ما تنها مرکز حرفه ای آموزش سیستم های نوین تمرین در کشور هستیم که تمامی مبانی علمی و عملی خود را با سالها تحقیق و پژوهش با برگزاری دوره های مختلف کشوری و بین المللی بهبود داده ایم.
نشر خبرهای شما : رایگان
ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم
اینجا مکان تبلیغات شماست : روزانه، هفتگی، ماهانه شامل هزینه | قابل مشاهده در تمام صفحات

Leave a Reply