صدای روز | بانوی ماندگار فروغ فرخزاد

ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم

همه چیز در از پیش است|س.ع|

تمام آنچه که باید درباره تی آر ایکس TRX بدانیم

تمام آنچه که باید در باره تی آر ایکس TRX بدانیم : با دکتر سجاد عارفی‌نیا نویسنده اولین کتاب تی آر ایکس در ایران هم صبحت شدیم تا بدرستی متوجه تی آر ایکس شویم. اطلاعات اساسی زیر توسط ایشان به خبرگزاری فینیور داده شد تا برای اولین بار مبانی علمی و صحیح آن را تقدیم علاقمندان کنیم.

تمرينات اسلينگ چگونه آغاز شد؟

(برگرفته از کاملترین مجموعه تمرینات اسلینگ TRX “سجاد عارفی نیا”)
چند هزار سال پيش، ژيمناستيک توسطي یونانيان باستان آغاز شد. تناسب بدني مورد تشويق قرار میگرفت و همه شهرهاي یونان محوطه اي براي ورزش کردن داشتند. حلقه هاي ژيمناستيک يا حلقه هاي استيل توسط روميان معرفي و به عنوان بخشي از آموزش نظامي مورد استفاده قرار میگرفت. بعضي از تمرينات اسلينگ از حرکاتي که با حلقه هاي ژيمناستيک انجام می شود الهام گرفته شده اند.
اسلينگ در طول زمان براي تفريح و تناسب اندام استفاده می شد. اولين نسخه مدرن از تمرين اسلينگ در کتاب ورزشي که در سال 1866 منتشر شد، ثبت شده است. اين کتاب چندين تمرين مختلف پيشنهادي را معرفي کرد و اولين کتاب شرح تمرينات اسلينگ بود. تا پايان دهه ي 1800 ، چندين اختراع ثبت شده براي طرح هاي مختلف اسلينگ وجود داشت. در آغاز دهۀ 1900 ، پزشکان و درما نگران فيزيکي استفاده از اسلينگ را آغاز نمودند.
اسلينگ درماني براي بالا بردن بخشي از بدن به منظور انجام حرکات بدون اصطکاک مورداستفاده قرار میگرفت. حذف گرانش به بيماران ضعيف اجازه می دهد تا بخش هاي مختلف بدنشان را براي حرکات درماني و انعطافي آزادانه حرکت دهند. در فصل تمرینات کششی و آرامشی کتاب (سجاد عارفی نیا) از همين اصل استفاده شده است تا عضلات و مفاصل شل و راحت شوند.
اسلينگ درماني، مدت هاي طولاني وجود داشته است؛ اما تمرينات با اسلينگ فقط در چند سال گذشته تجديد حيات یافته و به طور فزاينده اي محبوب شده است. تمرينات اسلينگ به دليل اعتبار خود به عنوان یک ابزار آموزشي کاربردي و با ارزش در حال گسترش است. تمرين مقاومتي با وزن بدن توانايي کنترل و ادراک بدني را افزايش داده و نتايج قابل توجهي را در زندگي روزمره به وجود می آورد.
TRX چیست؟ به طور کامل در ادامه…..

TRX Training Center: Read Reviews and Book Classes on ClassPass

نشر خبرهای شما : رایگان
ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم
اینجا مکان تبلیغات شماست : روزانه، هفتگی، ماهانه شامل هزینه | قابل مشاهده در تمام صفحات

Leave a Reply