صدای روز | بانوی ماندگار فروغ فرخزاد

ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم

همه چیز در از پیش است|س.ع|

اولین کتاب تی آر ایکس در ایران توسط سجاد عارفی‌نیا عرضه شد

اولین کتاب تی آر ایکس در ایران | تنها منبع رسمی آموزشی مربیگری و مدرسی توسط سجاد عارفی‌‌نیا نگاشته شد و در ماه اول عرضه فروشی بیشتر از 500 جلد نشان از آینده ای روشن برای این سیستم تمرینی در ایران است. این کتاب در سال 1394 در حالی به چاپ رسید که اسمی ازین سیستم تمرینی در ایران شنیده نمی‌شد و مقدمه ای مهم برای شکل گیری علاقه‌ی تمرین در این رشته شد.

با نگارش اولین کتاب تی آر اکس با عنوان کاملترین مجموعه تمرینات اسلینگ توسط سجاد عارفی نیا، برای اولین بار در ایران TRX به صورت علمی موضوعیت پیدا کرد و قبل و پس از آن ایشان با برگزاری دوره های خصوصی و عمومی گوناگون، مشاوره و راه اندازی مراکز تخصصی مختلف توانست این رشته را در سراسر ایران معرفی نماید تا برای اولین بار در کشور شاهد شکل گیری باشگاهای ورزشی با این سیستم تمرینی باشیم. بعد از مدتی اندک با مشاوه و خدمات گامی موثر در واردات ابزار تمرینی با کیفیت در ایران برداشته شد به طوری که هم اکنون بالغ بر 100 باشگاه مختلف ورزشی در سراسر کشور تجهیز و راه اندازی شده است. در فاصله اندکی کتاب به چاپ های متوالی رسید و  تا کنون بیش از 5 هزار جلد تقدیم علاقمندان شده است.
سجاد عارفی نیا نویسنده اولین کتاب تی آر ایکس در ایران به عنوان برگزار کننده اولین دوره های آموزشی تی آر ایکس در کشور و مشاوره پژوهش های متعدد توانست به این سیستم تمرینی ساختار دهد و کتاب ایشان با فروشی بسیار بالا در تمام نقاط کشور به دست علاقمندان رسید. آموزش های علمی و عملی به صورت کاربردی و ایجاد مبانی مربیگری در این سیستم تمرینی باعث ایجاد رشد و علاقه بیشتر در ورزشکاران شد. هر آنچه که باید از مربیگری و تی آر اِکس بدانید توسط دکتر سجاد عارفی نیا آموزش داده خواهد شد. دوره به صورت آنلاین و در زمان های 2 ساعته برگزار خواهد شد. برای یادگیری اصول علمی و عملی تی آر اکس هرگز نباید وقت، انرژی و هزینه خود را هدر دهید چرا که تی آر اکس با سجاد عارفی نیا موضوعیت علمی و عملی یافت.
نشر خبرهای شما : رایگان
ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم
اینجا مکان تبلیغات شماست : روزانه، هفتگی، ماهانه شامل هزینه | قابل مشاهده در تمام صفحات

Leave a Reply