صدای روز | بانوی ماندگار فروغ فرخزاد

ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم

همه چیز در از پیش است|س.ع|

آیا کراس فیت در ایران معتبر است 0 تا 100 واقعیات کراس فیت را بدانیم

Sending
User Review
5 (5 votes)

آیا کراس فیت در ایران معتبر است 0 تا 100 واقعیات کراس فیت را بدانیم

از آنجایی که کراس فیت یک شرکت تجاری ثبت شده جهانی است لذا برای فعالیت در این رشته می باید کشور ایران ازین برند تجاری که توسط گرگ گلاسمن به ثبت رسیده است لایسنس دریافت نماید اما به دلیل تحریم ها و هزینه سنگین اعطای نمایندگی در ایران فدراسیونی به نام فدراسیون ورزش های همگانی تاسیس شده است تا از رشته های نوین و تجاری دنیا بدون اخذ اعتبار و نمایندگی سو استفاده نماید.

آیا کراس فیت در ایران معتبر است ؟ چرا برای کراس فیت اعتباری وجود ندارد ؟

بنابراین در فدراسیون همگانی رشته های مختلف تحت عنوان کمیته معرفی می شوند تا با برگزاری دوره های کارگاهی بتوانند ازین سیستم های درامدزایی بنمایند. کراس فیت در ایران با نگارش اولین کتاب کراس فیت با نام کراس فیت و برنامه های تمرینی شناخته شد.
نویسنده این کتاب یعنی سجاد عارفی نیا در مدت کوتاهی این رشته را با فروش بیش از 5 هزار جلد در سراسر کشور معرفی نمود و پس از این آشنایی فدراسیون همگانی بر آن شد تا برای کراس فیت ساختار آموزشی تعیین شود لذا سجاد عارفی نیا به عنوان اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت ایران منصوب شد تا ساختار علمی و استاندارد کراس فیت را برای اولین بار در ایران پایه ریزی نماید.

آیا کراس فیت در ایران معتبر است ؟ چرا کراس فیت ایران عقلانی به نظر نمی آید ؟

پس از آن کراس فیت با استقبال مواجه شد و اولین سمینار آموزشی کراس فیت در اردیبهشت 96 در شهر شیراز با حضور بیش از 300 علاقمند با تدریس سجاد عارفی نیا برگزار شد تا شناخت درست و علمی از کراس فیت حاصل شود. بعد از برگزاری دوره های متوالی آموزشی و به دلیل عدم وجود ساختاری مشخص و عدم اخذ نمایندگی از شرکت مرتبط سجاد عارفی نیا از سمت خود کناره گرفت تا بتواند در حوزه علمی این رشته گام بردارد.

آیا کراس فیت در ایران معتبر است

آیا کراس فیت در ایران معتبر است ؟ چرا مسئولین کراس فیت در بوق تبلیغات می دمند ؟

از مدیران کمیته کراس فیت در ایران به ترتیب و تا کنون می توان به خاکی نژاد و آزاد اشاره داشت. در این بین با تغییرات اساسی و مکرر این کمیته بارها افراد مختلف صاحب مسئولیت شدند تا شاید از پراگندگی های ایجاد شده برای کمیته های تحت نظر فدراسیون همگانی کاسته شود اما باید بدانیم به دلیل تحریم های جهانی و عدم توانایی پرداخت مالی حق نمایندگی توسط فدراسیون همگانی هیچ گونه ارتباطی بین کراس فیت در ایران و دنیا وجود ندارد.
اول اینکه کراس فیت به علت تبلیغات گسترده جهانی و توجه به ابعاد مختلف مورد استقبال رسانه های ورزشی و تبلیغی قرار گرفته است.
دوم اینکه جایزه مسابقات کراس فیت تحت عنوان کراس فیت گیمز بسیار درخشان و میلیارد تومانی است و هر ورزشکاری اعم از آماده و سوخته ترغیب می‌شود تا برای کسب نام و مال و توجه های مجازی به این رشته روی آورد.
سوم اینکه کراس فیت به نوعی ورزش گروهی | رقابتی | انگیزشی | مهیج است.
آیا کراس فیت در ایران معتبر است ؟ تنها دوره معتبر آموزشی کراس فیت به زبان فارسی کدام است ؟
دوره مربیگری کراس فیت که توسط سامانه آموزش آنلاین فینیور با تدریس استاد سجاد عارفی نیا ارائه شده است اولین و کاملترین دوره ممکن آموزشی به زبان فارسی در دنیا است که شما را با تمام آنچه که باید آشنا خواهد نمود. برای دیدن محتویات دوره و شیوه شروع مربیگری خود از این صفحه دیدن فرمایید. لازم به ذکر است که دوره به صورت آنلاین با قابلیت دانلود تمام محتوای آموزشی همراه با آزمون و ارائه مدرک ارائه شده است.
آیا کراس فیت در ایران معتبر است

مربیگری کراس فیت آنلاین

آیا کراس فیت در ایران معتبر است ؟ تنها منبع معتبر آموزشی کراس فیت به زبان فارسی کدام است ؟
کراس فیت ورزشی است که باید به صورت مستقل برای اهداف مختلف ورزشی خود از امکانات و مزایای آن بهره مند شوید لذا بدون توجه به ساختارهای نادرست ایجاد شده می توانید با مطالعه اولین کتاب کراس فیت و برنامه های تمرینی در ایران که تالیف استاد سجاد عارفی نیا است به تمام نیازهای ورزشی خود از کراس فیت تا مربیگری و برنامه نویسی پاسخ دهید و مستقل و قوی بتوانید به این رشته بپردازید.

دانلود کتاب کراس فیت و برنامه های تمرینی اثر سجاد عارفی نیا در مورمور : با این لینک دانلود کن

کراس فیت چیست ؟ در این مقاله عملی و دقیق که در سامانه آموزش آنلاین به نگارش درامده است به صورت دقیق آشنا خواهید شد : مقاله رایگان
در این مقاله میخونیم که

کراس فیت چیست ؟

تا اسم کراس فیت میاد بلافاصله از خودمون میپرسیم که کراس فیت چیست ؟ کراس فیت به چه دردی میخوره؟ کراس فیت چطور انجام میشه؟
خب در یک تعریف ساده باید بگیم که کراس فیت یک ورزش ترکیبی است. اما در واقع از زمانی که کراس فیت به عنوان برند ثبت تجاری شد دیگه باید بگیم کراس فیت فقط یک ورزش نیست. برای علاقمندان به ورزش و فعالیت مشخصه اصلی این برند همون ورزش مهیج و رقابتی کراس فیت است.

آیا کراس فیت در ایران معتبر است


سامانه آموزش و تدریس آنلاین فارسی زبانان edufinior | سامانه ثبت برند یکپارچه سازی و تبلیغات finior | نام اول خدمات ورزشی سامانه فروش و درآمدزایی murmur | سامانه هوشمند سلامتی پروویت provit | سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی ایران edts

 

Trulli

نشر خبرهای شما : رایگان
ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس مستقیم
اینجا مکان تبلیغات شماست : روزانه، هفتگی، ماهانه شامل هزینه | قابل مشاهده در تمام صفحات

Leave a Reply

آموزش تخصصی کراس فیت با مدرکدوره آنلاین
+